Фото Серп & Молот

Все фото

Про Серп & Молот

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Серп & Молот

1/5
7 июля 2023 г.
Жахливішого сервісного центру не зустрічав(( По всім показника одна зірка(і ту не поставив)
Здавав в ремонт мотоблок Forte 10 к.с.(перебрати поршневу, прокладки замінити та зробити ТО) та мотопомпу Sadko WP 50(почав розкручуватись мотор та витікати масло). Все здавалося в різний час року.

По мотоблоку
Телефоном кажуть привозь в центральний магазин.
Везти в центр міста мотоблок на причепі ще той квест. По приїзду кажуть вези в інше місце. А телефоном не можна було сказати одразу?
Сервіс після діагностики поставив виконання робіт 2 неділі. Я його забрав через 6 неділь. Терміни проваляні в 3 рази!!!!
Упродовж цього часу дзвонив разів 10 точно, щоб дали хоч якусь інформацію. Таким чином посівна та обробка землі була втрачена((((
Так це не все))) Взимку виявилося, що замість антифризу який був в радіаторі, залили звичайну воду... таким чином стала нагальність заміни радіатора(яку сам виконав без проблем) Але час та розчарування ніхто не компенсує

По мотопомпі

В цей раз здача помпи пройшла з першого разу.
Провівши діагностику. Сервіс зробив висновок, що треба поміняти сальники та пару болтів з прокладкою. Питаю скільки часу... 2 неділі. Пройшло 2 неділі. Мені ніхто не дзвонить. Дзвоню я. Мені відповідають: на жаль зараз немає сальників, ну ви почекайте пару днів... Таким чином вони вилились в ще 3 неділі та потрачений час на дзвінки в сервіс з вимаганням інформації. Яку сервіс має надавати одразу.
Забираю, наче видно що зробили. А ні! Після 2-го використання мотопомпи, вона знову приходить в неробочий стан, по тій самій проблемі. І знову сервіс не зробив свою роботу хоча б стандартно(((

Не раджу звертатись до цих шарлатанів в сервіс!!!!!!!!!
GoTop