Фото Family - товари для всієї родини

Все фото

Про Family - товари для всієї родини

Мережа магазинів Family пропонує великий асортимент товарів для дому та всієї родини. Магазин славиться своїми доступними цінами та широким вибором продукції від посуду до одягу для жінок та чоловіків.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Family - товари для всієї родини

1/5
9 марта 2020 г.
Работала менеджером в этом конторе. Нагрузка не соответствует оплате. Нормальную зарплату получают только родственники и подхалимы, остальные работают за копейки. Постоянно штрафуют. Ты можешь спокойно работать, а на тебя уже открыта вакансия. Директор предприятия - некомпетентный хам. Не рекомендую данную контору даже в качестве временной работы. Берегите своё время и нервы.
5/5
23 июня 2018 г.
Часто заходжу в магазин Family. В порівнянні ціна якість те, що треба й завжди є, що вибрати. Красиво викладений одяг справляє враження не простого магазина. Персонал привітний, завжди порадять, підберуть потрібний розмір й підходящу модель одягу. Так сталося й цього разу молода працівниця підібрала й запропонувала приміряти декілька варіантів. Приблизно з 4-ї примірки вибрав пасуючу мені теніску (туреччина 379 грн)👌 Якби незапропоновані варіанти я б так нічого й не вибрав.
Єдиний мінус непрацюючий термінал (еквайринг). Прийшлось йти до Гермеса знімати готівку.
Вцілому дякую за гарне ослуговування, так тримати😊👍
Фотография к отзыву о Family - товари для всієї родини. Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Family - товари для всієї родини. Автор Ilya Krivyh
Доброго дня! Дуже вдячні за відгук! Обов`язково візьмемо до уваги Ваше зауваження стосовно терміналу! Раді Вашим вдалим покупкам у мережі магазинів Family та запрошуємо до нас знову! Наразі у магазині проходить акція на жіночі джинси (325грн), низькі ціни на посуд Luminarc, а також приємні ціни на текстиль (кухонні серветки, виробництва Туреччина, 12,99грн!!!)
5/5
11 апр. 2018 г.
Со всей сети магазинов за данным адресом мне нравиться больше всего, благодаря персоналу. Очень приятно одеты , всегда довольны всем (а не выражения лица что они делают вам одолжение) , одним словом - всегда захожу туда.
Качество тоже классное. Купила там два года назад красовки, ну думала на сезон побегать (цена была не большая ) , а ношу уже два года ))))
Анастасия, спасибо за отзыв! Приходите к нам за новинками этого сезона, и ценой, и качеством Вы будете снова приятно удивлены!
5/5
22 марта 2018 г.
Проходячи мимо магазину Family, я вирішив зайти та подивитись, що там є цікавого і поки дивився вирішив собі придбати нову чашку, тому, що ціни мене вразили. За 31грн. я купив собі дуже круту чашку яка стала моєю улюбленою.
По магазину скажу, що в магазині була ідеальна чистота, хоть на вулиці було досить грязько і люди ходили в магазині. Сам магазин має 4 відділи, це посуд, текстиль, жіночий та чоловічий одяг. По цінах - ще раз підкреслю, що, за 31грн я купив класний девайс на кожен день. Персонал був привітний, запропонував допомогу в виборі, але я відмовився =)
Загалом заклад чудовий, ціни більш ніж прийнятні, великий вибір. На подарунок, для себе для родини тут ви знайдете багато чого цікавого. Рекомендую.
Фотография к отзыву о Family - товари для всієї родини. Автор Bohdan Razor
Здравствуйте! Мы рады, что Вам понравилось в магазине нашей сети FAMILY! Обязательно приходите к нам еще, уже появилась в продаже весенняя коллекция одежды! Спасибо за обратную связь, Ваш отзыв важен для нас!
5/5
18 марта 2018 г.
Купляла штани в магазині. Персонал дуже привітний. Великий асортимент одягу. Просто очі розбігаються, і ціни не кусаються. Неодмінно ще раз зайду. Дівчатка ви молодці так тримати.
Здравствуйте! Ваше мнение ценно для нас, наши продавцы-консультанты всегда рады оказать помощь в выборе покупателям! Приглашаем обязательно посетить наш магазин еще не один раз)
GoTop