Фото М'ясна Країна

Все фото

Про М'ясна Країна

М'ясна Країна - це магазин м'яса в якому завжди якісне, свіже м'ясо в багатому асортименті різних видів. В нас ви знайдете для себе як свіжий шмат м'яса який самі зможете приготувати, а також є готові варіанти маринаду та нафаршированих ковбас.
На базі магазину ми також готуємо швидку їжу, таку як:
- гамбургери;
- чизбургери;
- хот-доги;
- шаурму;
- нагетси;
- картопля фрі.
Та іншу смачну їжу для втамування вашого голоду.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о М'ясна Країна

1/5
22 мая 2021 г.
Завжди смачна шаурма та свіже м'ясо, АЛЕ зробіть, щось з чергою. Не нормально коли ти 2 години в черзі за шаурмою. Дуже великий негатив лишився.
Видно, що персонал привітний і працює із 100 % віддачею, проте це все перекреслює довге очікування в черзі.
Онлайн замовлення це добре, але ж люди які в черзі теж заслуговують вчасної видачі.
Це прям біда.
Додайте персонал на онлайн видачу, або не приймайте їх взагалі.
Ніколи не пишу коментарі, але після вчорашнього не витримала.
2/5
21 мая 2021 г.
Дуже і дуже погана ситуація з чергою! І навіть якщо ще є замовлення он-лайн, це ж не означає, що люди в живій черзі гірші покупці. В такому разі треба окремо мати приміщення чи хоча б повара, для обслуговування он-лайн замовлення. Реально за годину очікування і черги в 20 людей - просто пішли без нічого половина. Чи прийдуть вони ще колись раз? Чи співрозмірність репутаційні втрати?
5/5
27 июня 2019 г.
Я довіряю цим магазинам в нашому місті бо частенько беру мясо саме в Мясна Країна (ще в них точка на Леваневського біля базару). Їх плюси це свіжість, вибір, смак, додаткові товари для мяса та відношення до покупців за що окремо дякую! З мінусів це черги.
Фотография к отзыву о М'ясна Країна. Автор Сергій С.
5/5
12 марта 2019 г.
Шаурма, чикен ролл , бургеры и нагетсы.. все вкусное и хорошего качества. Всегда большая очередь за едой и иногда по долгу приходится ждать. Но в этом нет ничего такого, если место пользуется популярностью.
1/5
16 февр. 2019 г.
Мы всегда брали с друзьями здесь шаурму(она реально вкусная), но последний раз был триндец!
Этот волос, который на фото виден!
И он в самой середине, внутри!
Это было противно...
Я обожала и мясо из магазина и шаурму😣
Это отзыв не для выяснения, а для того что бы у девочек была хотя бы повязка на голове!
Фотография к отзыву о М'ясна Країна. Автор Виктория Богдан
Фотография к отзыву о М'ясна Країна. Автор Виктория Богдан
А
Андрій Вікторович
16 февр. 2019 г.
Добрий вечір. Прикро, що такі випадки трапляються, хоча усі працівники носять головні убори. Але все таки на жаль є виключення. Просимо пробачення за незручності і приймемо міри до недопущення подібних ситуацій. Усім працівникам повідомлено про цей прикрий випадок і проведено роз'яснювальну роботу.
Дуже дякую, що реагуєте на таке!
Мені у Вас дддууужжжжеее подобається!
Знаю що таке іноді трапляється, тому просто прошу, що головні убори, хоча би пов'язка, повинні бути добре зафіксовані!
5/5
5 нояб. 2018 г.
О так, це саме те місце, де раджу купувати м`ясо. Завжди все свіже - люди набігають та все розбирають, щодня. Також - найсмачніший фастфуд.
5/5
19 сент. 2018 г.
Всегда отличное и свежее мясо, есть что выбрать и очереди этому доказательство.
Что касается хот догов, гамбургеров и шаурмы это вообще другая тема:)) одним словом вкуснятина (как же фастфуд может быть невкусным😀) Особенно вкусная и большая шаурма все ее нахваливают в этом ви точно специ👍
Успехов вам и не сдавайте позиции!
4/5
4 сент. 2018 г.
Покупаю здесь очень часто мясо. Очень большая просьба к директору поставьте терминал, это большой минус,вашему магазину.
М'ясна Країна
6 сент. 2018 г.
Доброго дня. Так, дійсно, Ви, не перша хто за цю проблему говорить. Проблема в тому, що в нас 1 місце для касової зони, тому додавання терміналу буде створювати великі черги і незадоволення клієнтів (ми вже це пробували). Ми працюємо над тим, щоб в наступному році додати ще одне місце в торговому залі, де буде встановлений термінал. Це майже удвічі збільшить потік людей, та надасть можливість користуватися безготівкомим розрахунком.
1/5
17 июня 2018 г.
Останні кілька років, як збирались на шашлик, або самі готували або тільки туди їхали. Та й мясо або там або на базарі купляли, завжди свіже було , ну загалом подобався магазинчик.
Але ось вчора їхав попрацювати на природі, дай думаю, замість бутербродів візьму трохи шашличку, що там приготувати.
Заїхав , попросив шість шматочків, мені дали, нарахували 87грн 53 коп майже 700грамів. Перевірять навіть не став,думаю все нормально.
Коли дійшло до готовки, ВИЯВИЛОСЬ шматочків СІМ, ЦЕ ДОБРЕ, АЛЕ ЦИБУЛІ ВИЯВИЛОСЬ БАГАТО ( ПЕРЕВАЖИВ 170 ГРАМІВ ). Якось не занадто на 700грамів шашлику. Та це ще не все, спробував цибулю, свіжа, ще не замаринувалась, значить або мясо свіжезамочене, або докришували.
Та саме цікаве було, коли мясо зжарилось. З семи шматків, які як я вже писав отримав і зжарив, два виявилось ВОНЮЧИМИ, дійсно вонюче мясо. Я навіть збирався взяти ці два шматка і завести в магазин, попрохати при мені скуштувати і подивитись в очі персоналу чи власнику, але остальні чотири виявились нормальними (так чотири, бо ще один, сьомий виявився хрящом з жиром) і я ними наївся, відповідно крім враження особливо не постраждав, та й не на великі гроші мене розвели щоб тратити на них час їздити і доказувати, так що лишки викинув.
Я до чого веду, дякую персоналу, що таким чином попередили що ваш магазин вже спаскудився і що ви почали не тільки торгівлею а і обманом заробляти, тепер , враховуючи що в Вашому магазині я нічого не куплятиму, не станеться ситуація , коли замість шашлику з друзями чи сімєю ми отримаємо харчове отруєння чи спорчений відпочинок.
Чек у мене зберігся, №2598 від16,08,2018 10:11:51
Пост не для того, щоб мені щось пояснювали, а для того щоб попередити інших, перевіряйте те, що Вам продали в цьому магазині.
М'ясна Країна
18 июня 2018 г.
Доброго дня. Дуже шкода, що трапився такий негативний випадок. Все, що трапилося дійсно дуже неприємно, так як ми дорожимо кожним клієнтом. Ми дійсно перевірили цей чек і знайшли його. Хочу наперед вибачитися і запронувати повернути гроші або компенсувати найкращим шашликом з ошийка в будь - який час. Хочу пояснити деякі моменти на рахунок шашлику. Шашлик перемішується на певному обладнанні по 20 кг і дають витримати 1 ніч для маринуванні. Цибулю котру додають в шашлик, дійсно додається свіжа і додається вже на верх, в саму тару на шашлик. Тому що, якщо додати цибулю в шашлик з вечора, цибуля вже до обіду наступного дня має неприємний, специфічний запах. На рахунок кількості цибулі, то це по тій самій причині, якщо принесли шашлик в тарі і зверху лежить цибуля не перемішана, то я не виключаю, що продавчиня відібрала 7 шматків м'яса і просто зверху доложила цибулю, але я Вас запевняю, що то було зроблено не спеціально, а від незнання. Хоча дуже часто клієнти скаржаться, що ми додаємо занадто мало цибулі. І нарахунок несвіжих 2 шматків, ми розберемося, чому так вийшло і що пішло не так. Я не виключаю жодної можливості, так як м'ясо це товар, котрий швидко псується, а особливо, враховуючи температуру останніх днів. Тому з нашої сторони ми зробимо роботу і висновки. Для нас дуже важлива наша репутація і кожний клієнт.
Микола ГудзякответилМ'ясна Країна
9 июля 2018 г.
Мені подобається Ваше відношення до цього інцеденту, я , звісно не піду випрошувати компенсації та інше, не для того цей відгук писався, хоча якщо є сумніви, що це хтось замовив відгук, щоб Вам якось нашкодить, то можу прийти з чеком і власно підтвердити все написане.
В іншому випадку, як зазначав раніше, намагаюсь не користуватись послугами і не купувати товари, там де мене обдурили.
Я бажаю, щоб мій інцидент був єдиним за всю Вашу історію, щоб Ви більш ні з ким не допустили схожої ситуації і продавали людям завжди хороше, свіже і смачне мясо, та дарували тільки задоволення.
Сам дуже засмучений, що тепер нема де спокійно мясо купити.
Бажаю вам удачі в бізнесі і тільки задоволених клієнтів. Ви мені дуже імпонуєте за відношенням до бізнесу і клієнтів і дуже сумую, що зі мною таке трапилось. Хай Вам моя критика піде тільки на користь.
Микола ГудзякответилМикола Гудзяк
3 сент. 2018 г.
Першого вересня, хоч як я не хотів, але дружина настояла, заїхали знову. Звісно, ніяких компенсацій я брати не став і навіть нагадувати про них, бо вийшло б так, що був би ніби то куплений і не мав би права на непередвзяту думку.
Що можу сказати, цибуля була, але в міру, не виникало думки, що мені тупо втюхали цибулі по 132 грн за кг, і не перепрівша, відповідно свіжа. мясо було свіже, промариноване, що сподобалось, то не тільки не було хоч одного куска з претензіями, а також і з жилами та плівками теж ніби то нічого не попадалось, відповідно все мясо їстівне і при тому вище середнього. Загалом якщо все так і в іншому і постійно буде, то мій інцидент вважатиму просто дуже поганою випадковістю, яка , надіюсь, більше ні з ким не повториться.
На сьогодні мододці, вище середнього рівня по БЦ (але знайте я за Вами передвзято стежу).
М'ясна КраїнаответилМикола Гудзяк
6 сент. 2018 г.
Доброго дня. Нам дуже приємно, що цього разу все було на рівні. Ми завжди працюмо на вдосконалення і дійсно, вігуки наших клєнтів дуже важливі для нас.
5/5
13 мая 2018 г.
Иногда заходим сюда перекусить. В магазине огромный выбор мяса и приправ. Фастфуд вкусный и сытный. Брал шаурму мини - порция очень большая!
5/5
6 марта 2018 г.
Магазин дуже хороший. Завжди свіже мясо птиці, свинини, телятини, кролів, великий вибір фаршів. Ціни майже такі як на ринку +- 2 грн. Також велика кількість приправ, на будь-який смак. Магазин рекомендую всім!
5/5
11 янв. 2018 г.
У магазині великий вибір свіжих м'ясних продуктів. Фастфуд один з найкращих у місті, різноманітний асортимент та величезні порції. Один мінус - завжди черги, особливо в обідній час.
5/5
8 дек. 2017 г.
Еду фастфуд я пару раз тут покупала, а вот магазин меня радует. Хороший выбор мяса на любой вкус. Можно взять как готовое под шашлычки так и свежий кусок мяса и самом сделать все что душа пожелает. Всяческие сосиски и фарши. Отличный магазин с хорошим качеством как по мне.
5/5
12 нояб. 2017 г.
Хорошее доступное меню, приятные цены, приветливый персонал.
4/5
7 нояб. 2017 г.
Не очень люблю уличную еду. Поэтому когда попробовала тут шаурму была удивлена - она была достаточно вкусная.
Фотография к отзыву о М'ясна Країна. Автор Анастасия *
5/5
24 окт. 2017 г.
Часто купую тут шаурму і стейки. Завжди все свіже і смачне. Персонал завжди привітний. Всім раджу М'ясну Країну.
5/5
24 окт. 2017 г.
Найсмачніша шаверма в місті. Однієї штуки вистачає вдоволь наїстися і насолодитися смаком. Хороший асортимент.
GoTop