Отзывы(7)

 • Нейтральный
  • Отзывов3
  • Рейтинг4,3

  Идея хорошая, но реально просмотреть заведения в каком то районе или не зная названия практически невозможно. Может сайт неадекватно работает, как со стороны потребителя. думаю нормально могут сайтом пользоваться только те, кто с ним работает регулярно. Новичку нужно на столько владеть информацией, что бы о заведении что то прочитать или узнать, что сайт теряет свою информационную привлекательность.
  Так что за идею поставил бы пять, а за воплощение единица, вот и вышло средне.

  Доброго дня Миколо, ми дуже вдячні за Ваш відгук, за теплі слова і за конструктивну критику. Ми візьмемо до уваги Ваші зауваження і постараємось зробити більш зручнішу навігацію на сайті. Якщо будуть ще побажання, пишіть, кожен відгук має свою користь.
 • Позитвный
  Белая Церковь, Таращанская 2
  • Отзывов3
  • Рейтинг5,0

  Піца дуже смачна, вже багато разів ходили туди поїсти, просто суперський смак, це на сьогодні сама смачна піцца, що мені доводилось їсти.

 • Позитвный
  Белая Церковь, вулиця Леся Курбаса 9
  • Отзывов8
  • Рейтинг4,8

  Прогулюючись таки зайшов, отримав враження.
  Спочатку інтерьєр здався совдеповськи незмінним, типу запущено, придивився уважніше, то тільки стиль, все акуратненько добротно і свіжо.
  Ціни трошки нижчі від дорогих закладів того ж типу, або на рівні (шматочок торту 35грн, кава 24 , таке ж замовлення в іншому закладі не поганому в місті мені вартувало 82грн).
  Обслуговування чемне і не зверхне. Здачу кілька гривень дали акуратно, без всяких косих поглядів і затримок, разом з чеком. Розрахорвуватись можна і з карточки до речі (є термінал).
  Кава смачна, сервіс не навязливий, є контакт коли цього бажаєш і майже негайне відключення і незамітність,коли не бажаєш. Навіть віфі є.
  З недоліків туалет на кодовому замку, хтось може посоромитись спитати, і не працюючий рукосушник.
  Загалом враження приємне, можна заходити відпочити, особливо коли гуляєш з дітьми.
  Дякую за гостинність.

  Здравствуйте. Спасибо за ваше внимание и отзыв. Всегда рады слушать наших гостей.
 • Позитвный
  Белая Церковь, Пушкинская 47
  • Отзывов3
  • Рейтинг5,0

  Стосовно напівфабрикатів не скажу, не беремо, а ось стосовно магазину випічки: З тих пір як знайомий порекомендував спробувати пирожків з вишнями, вже пройшло багато часу. Випічка добра, всією сімєю любимо, хто з маком, хто з повідлом, я власне з вишнею. Ще тісто хороше слоєне. Також був наполеон відмінний, але його перестали робити . Ще один недостаток в роботі, як на мене, те що працює магазин не з восьми годин, перед роботою було б приємно взяти свіженьких пирожків з собою. Колектив теж дуже привітний і швидко обслуговують.
  Дякую що Ви є, але якби ще врахували мої побажання. (до сказаного добавлю, що кексики люблю з ізюмом, а у Вас два вида і обидва без ізюму).

  Дригало
  9 авг. 2018 г.
  Дякуємо за відгук! Візьмемо до уваги Ваші побажання )
 • Позитвный
  Белая Церковь, бульвар Олександрійський 143
  • Отзывов25
  • Рейтинг3,5

  Інколи заїздим поїсти, інколи замовляємо додому. Вже дуже багато років знаємо цей заклад, є кілька питань по покращенню (можливість розраховуватись карточкой при доставці чи чому не діє дисконтна карточка при замовленні доставки) але рівень стосовно сервісу , ввічливості і якості продуктів не падає вже багато років. Це велике досягнення не спаскудитись за такий великий період часу. Дякую що Ви такі є і ніразу не розчаровували.

 • Негативный
  Белая Церковь, вулиця Героїв Небесної С 56
  • Отзывов17
  • Рейтинг4,0

  Останні кілька років, як збирались на шашлик, або самі готували або тільки туди їхали. Та й мясо або там або на базарі купляли, завжди свіже було , ну загалом подобався магазинчик.
  Але ось вчора їхав попрацювати на природі, дай думаю, замість бутербродів візьму трохи шашличку, що там приготувати.
  Заїхав , попросив шість шматочків, мені дали, нарахували 87грн 53 коп майже 700грамів. Перевірять навіть не став,думаю все нормально.
  Коли дійшло до готовки, ВИЯВИЛОСЬ шматочків СІМ, ЦЕ ДОБРЕ, АЛЕ ЦИБУЛІ ВИЯВИЛОСЬ БАГАТО ( ПЕРЕВАЖИВ 170 ГРАМІВ ). Якось не занадто на 700грамів шашлику. Та це ще не все, спробував цибулю, свіжа, ще не замаринувалась, значить або мясо свіжезамочене, або докришували.
  Та саме цікаве було, коли мясо зжарилось. З семи шматків, які як я вже писав отримав і зжарив, два виявилось ВОНЮЧИМИ, дійсно вонюче мясо. Я навіть збирався взяти ці два шматка і завести в магазин, попрохати при мені скуштувати і подивитись в очі персоналу чи власнику, але остальні чотири виявились нормальними (так чотири, бо ще один, сьомий виявився хрящом з жиром) і я ними наївся, відповідно крім враження особливо не постраждав, та й не на великі гроші мене розвели щоб тратити на них час їздити і доказувати, так що лишки викинув.
  Я до чого веду, дякую персоналу, що таким чином попередили що ваш магазин вже спаскудився і що ви почали не тільки торгівлею а і обманом заробляти, тепер , враховуючи що в Вашому магазині я нічого не куплятиму, не станеться ситуація , коли замість шашлику з друзями чи сімєю ми отримаємо харчове отруєння чи спорчений відпочинок.
  Чек у мене зберігся, №2598 від16,08,2018 10:11:51
  Пост не для того, щоб мені щось пояснювали, а для того щоб попередити інших, перевіряйте те, що Вам продали в цьому магазині.

  М'ясна Країна
  18 июня 2018 г.
  Доброго дня. Дуже шкода, що трапився такий негативний випадок. Все, що трапилося дійсно дуже неприємно, так як ми дорожимо кожним клієнтом. Ми дійсно перевірили цей чек і знайшли його. Хочу наперед вибачитися і запронувати повернути гроші або компенсувати найкращим шашликом з ошийка в будь - який час. Хочу пояснити деякі моменти на рахунок шашлику. Шашлик перемішується на певному обладнанні по 20 кг і дають витримати 1 ніч для маринуванні. Цибулю котру додають в шашлик, дійсно додається свіжа і додається вже на верх, в саму тару на шашлик. Тому що, якщо додати цибулю в шашлик з вечора, цибуля вже до обіду наступного дня має неприємний, специфічний запах. На рахунок кількості цибулі, то це по тій самій причині, якщо принесли шашлик в тарі і зверху лежить цибуля не перемішана, то я не виключаю, що продавчиня відібрала 7 шматків м'яса і просто зверху доложила цибулю, але я Вас запевняю, що то було зроблено не спеціально, а від незнання. Хоча дуже часто клієнти скаржаться, що ми додаємо занадто мало цибулі. І нарахунок несвіжих 2 шматків, ми розберемося, чому так вийшло і що пішло не так. Я не виключаю жодної можливості, так як м'ясо це товар, котрий швидко псується, а особливо, враховуючи температуру останніх днів. Тому з нашої сторони ми зробимо роботу і висновки. Для нас дуже важлива наша репутація і кожний клієнт.
  Микола ГудзякответилМ'ясна Країна
  9 июля 2018 г.
  Мені подобається Ваше відношення до цього інцеденту, я , звісно не піду випрошувати компенсації та інше, не для того цей відгук писався, хоча якщо є сумніви, що це хтось замовив відгук, щоб Вам якось нашкодить, то можу прийти з чеком і власно підтвердити все написане.
  В іншому випадку, як зазначав раніше, намагаюсь не користуватись послугами і не купувати товари, там де мене обдурили.
  Я бажаю, щоб мій інцидент був єдиним за всю Вашу історію, щоб Ви більш ні з ким не допустили схожої ситуації і продавали людям завжди хороше, свіже і смачне мясо, та дарували тільки задоволення.
  Сам дуже засмучений, що тепер нема де спокійно мясо купити.
  Бажаю вам удачі в бізнесі і тільки задоволених клієнтів. Ви мені дуже імпонуєте за відношенням до бізнесу і клієнтів і дуже сумую, що зі мною таке трапилось. Хай Вам моя критика піде тільки на користь.
  Микола ГудзякответилМикола Гудзяк
  3 сент. 2018 г.
  Першого вересня, хоч як я не хотів, але дружина настояла, заїхали знову. Звісно, ніяких компенсацій я брати не став і навіть нагадувати про них, бо вийшло б так, що був би ніби то куплений і не мав би права на непередвзяту думку.
  Що можу сказати, цибуля була, але в міру, не виникало думки, що мені тупо втюхали цибулі по 132 грн за кг, і не перепрівша, відповідно свіжа. мясо було свіже, промариноване, що сподобалось, то не тільки не було хоч одного куска з претензіями, а також і з жилами та плівками теж ніби то нічого не попадалось, відповідно все мясо їстівне і при тому вище середнього. Загалом якщо все так і в іншому і постійно буде, то мій інцидент вважатиму просто дуже поганою випадковістю, яка , надіюсь, більше ні з ким не повториться.
  На сьогодні мододці, вище середнього рівня по БЦ (але знайте я за Вами передвзято стежу).
  М'ясна КраїнаответилМикола Гудзяк
  6 сент. 2018 г.
  Доброго дня. Нам дуже приємно, що цього разу все було на рівні. Ми завжди працюмо на вдосконалення і дійсно, вігуки наших клєнтів дуже важливі для нас.
 • Позитвный
  Белая Церковь, пл. Торгова 3
  • Отзывов13
  • Рейтинг3,8

  приятно удивил ассортимент, есть хоть что выбрать и покушать и перекусить, пусть не выставка вднх, но как написал, нормально, кроме того обслуживание хорошее, компетентное, внимательное, ничего не забыли и быстро реагировали по дозаказам. Порции хорошие. Обстановка в помещении нормальная.

GoTop