Фото Найкращий вибір жіночого взуття

Все фото

Про Найкращий вибір жіночого взуття

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Найкращий вибір жіночого взуття

1/5
16 авг. 2019 г.
Купувала в цьому магазині собі туфлі(балетки). Ціна їм була 480грн. Туфлі на перший погляд якісні, зручні та іх зовнішній вигляд мені дуже сподобався. Покупка була зроблена 14.07.2019р, але нажаль 12.08 я побачила що підошва на ціх туфлях порвался (на фото один туфель) на лівому і правому. 14.08 я поїхала до цього магазина. Хочу замітити, продавчині в цьому магазині віднеслися з розумінням і як би я магазин оцінювада по ним то 5 я б поставила. В магазині я зустрілася із власницею, вона не дуже була налаштована на компенсацію для мене і на всі мої зауваження сказала що б я приїхала завтра і якусь компенсацію вона мені зробить. Так як я була не налаштована на скандал то погодилася.(попередивши її що мені потрібно їхати з Узина). Наступного дня прийшовши до магазину продавчиння віддає мені 240 грн, на моє зауваження що цього мало (ціна туфель які я і місяць не проносила 480 і 100грн дорога за два дні) сказала робить так як сказала власниця. Зійшлися ми на обміні на туфлі за 380грн(з яких 80 я все таки заплатила) але перед цім посварилися з власницею по телефону.(пропонувала їй вирішити питання через спілку споживачів)
Ось така велика і зовсім не приємна історія. Магазин який не може відповісти за якість товару який він продає не повинен взагалі працювати.
Фотография к отзыву о Найкращий вибір жіночого взуття. Автор Анастасия *
Фотография к отзыву о Найкращий вибір жіночого взуття. Автор Анастасия *
Фотография к отзыву о Найкращий вибір жіночого взуття. Автор Анастасия *
GoTop