Фото Delight Lounge Bar

Все фото

Про Delight Lounge Bar

Самая креативная кальянная в городе Белая Церковь которая делится на Lounge Bar и летнюю террасу на реке Рось. Lounge Bar Delight предоставляет к вашим услугам современный интерьер, качественный кальян, широкий ассортимент барной стойки, настольные игры, игровые зоны, мягкую и уютную мебель и полный релакс как в Lounge Баре так и на свежем воздухе. Наш бармен с радостью приготовит для вас алкогольные и безалкогольные напитки которые подарят вам вкусовое наслаждение и приятные воспоминания о нашем заведении.
Ждем вас что бы поднять заряд вашего настроения и приятных эмоций.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Delight Lounge Bar

5/5
5 окт. 2018 г.
З плюсів: смачні коктейлі, якісні кальяни (після яких не болить голова), зручні кокони, смачна кухня і якщо брати приміщення то нормальна вентиляція👍 З мінусів: довгувато чекали офіціантів й спутали замовлення. А так все на рівні особливо літня тераса влітку просто💣 й це видно по відвідувачах яких вистачає. Добавлю, що персонал молодці виконують свою роботу на 100% зауважень 0. Рекомендую цей кальян бар👍😀
3/5
4 сент. 2018 г.
Отличный кальян бар. Радует кухня, персонал приятный. Интересная подача салата, на бумаге, но я думаю не стоит его подавать на бумаге, так как бумага становится мокрой и можно не заметить и покушать вместе з бумагой. Ещё как то темно очень в зале, светлей немного нужно.
Фотография к отзыву о Delight Lounge Bar. Автор Таня Кучеренко
Фотография к отзыву о Delight Lounge Bar. Автор Таня Кучеренко
5/5
25 июля 2018 г.
Відпочивали з друзями в LoungeBar під час фіналу Чемпіонату Світу. Сподобалося все: смачне пиво, пивна дошка, зручні дивани, оформлення інтерьєру(прикольні абстрактні картини та незвичайне освітлення), а також обслуговування, яке непомітно і ненапряжно робило відпочинок приємним) Це великий плюс.
Фотография к отзыву о Delight Lounge Bar. Автор Андрей Кривогуб
Фотография к отзыву о Delight Lounge Bar. Автор Андрей Кривогуб
5/5
23 июля 2018 г.
Враження після кальян-бару Delight дуже позитивні. По перше, чудова адміністрація, по друге, атмосферне місце, по третє, комфортабельний відпочинок і вишенька на торті це їх кухня. Почну з кухні. Ми замовили декілька бургерів та дошку до пива і все було на найвищому рівні. Бургерів я таких ще не їв в Білій Церкві, що курячий, що яловий були по перше соковиті по друге, кожен інгредієнт доповнював попередній. Дошка для пива теж порадувала смаком. Повару респект. По комфорту, нас прийшло трішки більше ніж ми замовили та це теж не проблема, нам принесли додатковий диванчик і всі класно посиділи, єдине, що столик малуватий, але то не велика біда, але на замітку. В загальному, приємно провели час, відпочили, смачно поїли, до речі, пиво теж смачне.
Фотография к отзыву о Delight Lounge Bar. Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о Delight Lounge Bar. Автор Bohdan Razor
5/5
17 июля 2018 г.
Ставлю тверду п'ятірку! Обслуговування кальян бара "Delight Lounge Bar" супер, завжди уважні, підійдуть, приберуть, запропонують чогось нового й вчасно посміхнуться. Кухня дуже смачна особливо бургери! Шкоринка хрустка котлета прожарена й не суха, й соус в тему) Кухарю подяка😊👍 Ще хочу відмітити смачне пиво "п'яний гном" та зручні дивани на яких комфортно переглядати футбольні матчі. Дуже зручно якщо велика компанія є можливість об'єднати декілька диванів. Ціни доволі адекватні. Так тримати! Рекомендую👍
Фотография к отзыву о Delight Lounge Bar. Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Delight Lounge Bar. Автор Ilya Krivyh
GoTop