Фото Chooseme Lounge Bar

Достигнут лимит загрузок фото для данной страницы. Если Вы владелец, обратите внимание на тарифные планы VIP и Премиум
Все фото

Про Chooseme Lounge Bar

Кальян Бар Chooseme Lounge Bar в центре города Белая Церковь.
◙ Дымные Кальяны
◙ Коктейли
◙ Закуски
◙ Стильная музыка
◙ Relax-атмосфера

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Chooseme Lounge Bar

4/5
22 дек. 2018 г.
Кальян-бар Chooseme Lounge Bar знаходиться прямо в центрі м. Біла Церква й це величезний плюс для закладу. Інтерєр мені сподобався, все під один стиль щось накшталт Цех 59. Просторі 2 зали та великі столи які підійдуть навіть для компанії з 8 чол. Обслуговування на рівні, приємна дівчина котра слідкувала за чистотою нашого столу. Сам кальян я оцінити не можу оскільки не часто їх курю але скажу, що від кальяну Chooseme голова не боліла й на смак був приємним.
Дуже не сподобались роли від Топфуд, це не ті роли якими можна насолоджуватись, вони більше підходять під швидкий перекус щоб не бути голодним. Риба в ролах була дуже бліда, тонка, солона й розпадалась на шматки, мабуть морожена була. Бургер темний (говяжий) був кращим але котлета віддавала чимось кислим. Чесно кажучи очікував більшого від страв з Топфуд. За їжу оцінку не понижатиму оскільки це інший заклад, а ось за відсутність еквайринга поставлю 4. Це просто мега незручно йти до банкомата знімати готівку. Друзі встановлюйте платіжний термінал.
Я ражду кальян-бар Chooseme як місце де можна відпочити великою компанією де стильний інтерєр і відкривається чудовий вид на площу міста.
Фотография к отзыву о Chooseme Lounge Bar. Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Chooseme Lounge Bar. Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Chooseme Lounge Bar. Автор Ilya Krivyh
4/5
19 дек. 2018 г.
Приємною несподіванкою стало те, що я переміг в конкурсі на безкоштовний кальян від Chooseme Lounge Bar. Я просто зайшов і відмітив твоїх друзів і через пів години мені повідомили, що я переміг. Від цієї новини я посміхнувся :)
Перші враження від кальян-бару Chooseme Lounge Bar приємні, два зали, велика територія, інтер'єр цікавий. Я не великий фанат кальяну, але "На халяву и уксус сладкий". Обслуговування хороше, персонал приємний. З мінусів. величезним мінусом стало те, що розрахуватися картою в закладі немає можливості, мені прийшлося йти та знімати гроші в банкоматі, мега дискомфорт. І те, що в Chooseme Lounge Bar їжа з ТопФуду, думаю це теж величезний мінус. Мені не сподобались ні суши ні бургер. Суши були з такої фігової риби, вона майже біла була, а не оранжева як має бути, бургер теж є мінуси, але це відгук не про TopFood. Загальне враження приємні від закладу.
Фотография к отзыву о Chooseme Lounge Bar. Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о Chooseme Lounge Bar. Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о Chooseme Lounge Bar. Автор Bohdan Razor
GoTop