Фото Льодова арена Білий Барс

Все фото

Про Льодова арена Білий Барс

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Льодова арена Білий Барс

1/5
13 дек. 2017 г.
не сподобалось зовсім, світло майже все вимкнули(мабуть економлять)лід поганий, майже не чистять, ковзани зіпсовані, порвані, леза криві( схоже взагалі не дивляться за станом і не ремонтують), камер для збереження особистих речей не має, лише роздягальні, в які заходять всі кому не лінь. а катку разом і з звичайними відвідувачами тренується і хокейна команда і фігуристи, які звичайно обмежують звичайних відвідувачів. Дуже погані враження.
4/5
1 дек. 2017 г.
Почитав останній відгук про Білий Барс в Білій Церкві, теж згадав ті часи, коли я вперше став на ковзани саме тут і як боляче було падати, в мене навіть є відео. Я коли його дивлюсь, то водночас сміюсь і плачу))) А взагалі заклад хороший, лід та обладняння теж мені сподобались
4/5
1 дек. 2017 г.
Чудове місце для катання на ковзанах, але падати трішки боляче))) Ще я знаю, що тут діток вчать хокею, є команда і це дуже добре для Білої Церкви. Побільше б розвивати спортивних напрямків.
3/5
15 нояб. 2017 г.
Тут добре чистять лід. Наточені ковзани. Ціни помірні. Мінус Льодовой Арени:дуже часто проводяться тренування по хокею,і не завжди вдається покататися.
5/5
3 нояб. 2017 г.
Літом те що треба й ціна адекватна))
Пристойних розмірів льодова арена, підійде як для початківців так і для профі. Торбуються про комфорт людей лід чистять і заливають за короткий проміжок часу, ковзани заточені. Присутній інструктор який навчить правильно стояти на льду. В буфеті кофе,чай та солодощі. Враження лише позитивні.
Фотография к отзыву о Льодова арена Білий Барс. Автор Ilya Krivyh
GoTop