Фото Эко-маркет

Все фото

Про Эко-маркет

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Эко-маркет

5/5
15 окт. 2018 г.
Купую в Еко-маркеті давно, подобається все) і персонал, і обслужування і ціни) охорона завжди привітно) на Новий рік та свята ходжу тільки до цього супермаркета) Процвітання вам та багато клієнтів))
1/5
14 окт. 2018 г.
Дуже засмучує той факт, що люди плюють на чуже та своє здоров'я!
Обідаючи в Еко-маркеті я помітив, а пізніше і відчув присутність людини без певного місця проживання, інакше кажучи безхатька. Це було щось!!!
Персонал їдальні спокійно спостерігав за тим як безхатько сидів за столом за яким
потім сидітимуть дорослі, а головне і діти й ніяк не реагував. Сморід відчувався на 2-3 метри й люди обходили красеня стороною. На моє запитання чому ніхто не реагує відповіли - "Звертайтесь до адміністрації! Це не перший випадок, ми вже втомились з цим боротись..."
Я відразу викликав адміністратора, підійшла молода дівчина якій я поставив конкретне питання - "Чому ви дозволяєте безхатьку їсти в їдальні Еко-маркет де їдять не тільки дорослі, ай діти?" На що отримав відповідь - "Ми не винні.. звертайтесь до охорони, вони пропустили".
Підходжу до охоронця питаю чому не контролюєте, чому пропустили? Отримую відповідь: - " Мене тут не було, хочеш позову того хто пропустив?"
Далі навіть не захотів розбиратись, зрозуміло, що персоналу, адміністрації й охороні пофіг!!! Ентузіазм Шерлока Холмса згас, але виняток я для себе зробив.
Тому й пишу цей відгук, щоб застерегти тих хто відвідує їдальню Еко-маркет. Будьте обережні. Хто знає чи не залишиться чого від безхатька на тарілці, видельці, стакані, столі...
Особисто я нічого поганого проти безхатьків не маю, але допускати їх в суспільні місця харчування недопустимо. Як варіант відпускати їжу в одноразовій тарі з собою, а не в тарілці до залу.
Фотография к отзыву о Эко-маркет. Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Эко-маркет. Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Эко-маркет. Автор Ilya Krivyh
GoTop