Фото КАН-сервіс

Достигнут лимит загрузок фото для данной страницы. Если Вы владелец, обратите внимание на тарифные планы VIP и Премиум
Все фото

Про КАН-сервіс

Наше підриємство займається ремонтом комерційного та приватного транспорту, а також продажем автозапчастин до Mercedes-Benz Sprinter, Mercedes-Benz Vito, Volkswagen Caddy, Volkswagen LT та інших комерційних автомобілів.

Відкривши каталог Ви знайдете не тільки ціну товару, а й коротку технічну інформацію. Інтернет магазин КАН-сервіс займається продажем не тільки оригінальних автозапчастин та аксесуарів до Mercedes-Benz Sprinter, Mercedes-Benz Vito, Volkswagen Caddy, Volkswagen LT та інших комерційних автомобілів, але й аналогів інших виробників.

КАН-сервіс знаходиться в місті Біла Церква по вулиці Автовокзальна 3 і займається продажем автозапчастин оптом та в роздріб.

В каталозі нашого магазину представлений широкий асортимент запчастин та аксесуарів до Mercedes-Benz Sprinter, Mercedes-Benz Vito, Volkswagen Caddy, Volkswagen LT та інших комерційних автомобілів.

Ми співпрацюємо з усіма службами доставки і відправляємо замовлення по всій Україні. Ми впевнені, що КАН-сервіс Вас не розчарує і Ви обов'язково будете звертатися до нас надалі.

Також працює СТО КАН-сервіс та МИЙКА КАН-Сервіс.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о КАН-сервіс

Отзывов пока нет. Вы можете первым написать.Написать отзыв
GoTop