Фото Суши WOK

Достигнут лимит загрузок фото для данной страницы. Если Вы владелец, обратите внимание на тарифные планы VIP и Премиум
Все фото

Про Суши WOK

Суши Wok в городе Белая Церковь – это прекрасная китайская и японская кухня для настоящих гурманов. В сети магазинов можно приобрести еду «на вынос» либо воспользоваться комфортной услугой доставки. Для приготовления блюд используются исключительно качественные ингредиенты, за свежестью которых осуществляется постоянный контроль. Меню заведения состоит из более 350 предложений и обновляется четырежды в год.
Если необходимо заказать суши в городе Белая церковь, сеть Wok предлагает:
• самые демократичные цены;
• замечательные акции, по которым клиенты получают вкусные подарки;
• хорошие скидки с Картой друга;
• удобное расположение точек продажи;
А также доставка суши в городе Белая Церковь в течение 60 минут.

Добро пожаловать в Суши Wok улица Леваневского, 59, ежедневно с 10.00 до 23.00!

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Суши WOK

1/5
19 марта 2019 г.
Доброго вечера. Заказали суши "Филадельфия шик ролл". Ожидалось высшее качество,так как это огромная сеть,но к сожалению... Сами роллы развариваются, лосось безвкусный ,водянистый. Рис - переваренный. Васаби - никакое, по вкусу как порошок. Ужасные впечатления. Страх отравления присутствует. Примите меры!!! 130 грн за такое ??? Полный бред!!
1/5
12 марта 2019 г.
Перші враження про Вок на Леваневського були не дуже приємні... зайшли з подругою поїсти суші, та залишилися розчарованими.
Самообслуговування штука класна, але дуже багато «але» зробили своє діло!
1. Жінка яка працює сушистом(одяг немов вона прийшла з якогось заводу, наділа фартух і почала працювати)
2. Адміністрація (знання асортименту свого кафе, хоча я б назвала це забігайловкою, на повному нулі + до цього всього, коли ми їли суші, всі дівчата з кухні та адміністратор сиділи в залі й дивилися як ми їмо...😡)
3. Змирившись з усим сказаним вище, найбільше запам*ятався морс в бутилці 0.5, який ми замовили на двох. Пляшку просто принесли і поставили на стіл. А зараз хвилинка уваги, елементарний лайфхак для вашої забігайловки: КУПІТЬ ХОЧА Б ПЛАСТМАСОВІ СТАКАНИ, І ТО ПРИЄМНІШЕ, НІЖ ПИТИ ПО ЧЕРЗІ З ОДНОЇ БУТИЛКИ.
4. Ну і самі суші сподобались не дуже, тут на смак і колір...
Нікому не рекомендую!
Суши WOK
12 марта 2019 г.
Доброго дня!
Ми спробували розібратись в даній ситуації, наші співробітники запевняють, що такого не було. Хочемо більш детально розібратися у цій ситуації, просимо Вас повідомити дату та, по можливості, час візиту до нашого закладу.
Хотіли б також запевнити Вас, що адміністратори кожного місяця проходять атестацію на знання меню і проходять її майже на відмінно. Всі співробітники завжди охайні та в чистому одязі. У нас встановлено відеоспостереження, за цим постійно слідкуємо.
Будемо вдячні, якщо Ви повідомите, що саме Вам не сподобалось в наших роллах

Дуже Вам дякуємо, за відгук!
Т
Таня ВалентенкоответилСуши WOK
14 марта 2019 г.
Це було 22-23 січня, близько 17 години.
В роллах рис не доварений або довго пролежавши в холодильнику, затвердів. Самі ролли дуже холодні, їх просто було не приємно їсти, я розумію, що блюдо подається в холодному виді, але це було схоже на страву яку приготували, положили в холодильник і достали через тиждень
5/5
11 марта 2019 г.
Отличная кухня, заказываем постоянно, всегда проходят выгодные Акции, доставка по времени без опозданий, вид и вкус замечательный❤️🍣
1/5
28 февр. 2019 г.
Ожидали на много лучшего)
Но...
Заказали сет 400грн, рыс сырой,и вообще не вкусно...
Фестиваль суши и то вкуснее(
Жалко...
Очень давно хотела суши wok попробовать,и тут такое разочарования((😏
А муж разочарован что там самообслуживания,и нет алкоголя"пива"
Суши WOK
12 марта 2019 г.
Ліліє, доброго дня!
Нам дуже прикро, що Ви залишилися незадоволені візитом до нашого закладу.
Запевняємо Вас, що ми багато років варимо рис з суворим дотриманням технологій та готуємо ролли за вивіреними рецептами, які так вподобають наші клієнти. В нашому закладі виключно нові рисоварки та свіжі продукти.
Наш заклад працює, в першу чергу, в форматі TAKEAWAY. За стандартами компанії працівники не можуть виходити в зал до гостей (за виключенням прибирання столів та зали).
Щодо пива – ми працюємо над цим і незабаром даний напій з`явиться в меню
Чекаємо на Вас у гості!
GoTop