Фото Солодкий рай (Майстерня шоколаду)

Достигнут лимит загрузок фото для данной страницы. Если Вы владелец, обратите внимание на тарифные планы VIP и Премиум
Все фото

Про Солодкий рай (Майстерня шоколаду)

Майстерня шоколаду «Солодкий рай» - це величезний вибір солодощів на любий смак. Кожен відвідувач має змогу обрати саме те, що потрібно тому, що різноманіття вражає. Й не тільки придбати, а й замовити торт, шоколадний виріб або шикарний шоколадний фонтан, який стане родзинкою будь-якого свята.

Переважна більшість шоколадних виробів це ручна робота, яка цінується найбільше. З кожним разом майстрині набираються все більше досвіду та майстерності й відкривають для відвідувачів нові ідеї. Саме тому «Солодкий рай» так до вподоби місцевим цінителям солодкого.

Не лише шоколадним різноманіттям дивує майстерня, а й вибором чаю та кофе. Також присутні подарункові упаковки різних видів на різну тематику.
Приємно знати, що майстерня шоколаду «Солодкий рай» не використовує барвники та підсилювачі смаку, не додає пальмову олію, а використовує лише натуральні інгредієнти.
Окрім власної продукції в магазині присутні відомі солодкі марки, а саме: «Рошен», «Світоч», «АВК», «Житомирські ласощі» й інші.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Солодкий рай (Майстерня шоколаду)

5/5
27 июня 2019 г.
Рекомендую цей магазин бо тут завжди величезний вибір солодкого та свіжа продукція. А ще смачні торти)
Фотография к отзыву о Солодкий рай (Майстерня шоколаду). Автор Яна Біл
5/5
27 авг. 2018 г.
Дуже сподобався новий відділ елітної алкогольної продукції в магазині Солодкий рай. Величезний плюс, що це всі маленькі пляшечки віскі відомих марок можна використати до якогось подарунку. Вибір величезний, навіть у вигляді автоматів, пістолетів.
Фотография к отзыву о Солодкий рай (Майстерня шоколаду). Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о Солодкий рай (Майстерня шоколаду). Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о Солодкий рай (Майстерня шоколаду). Автор Bohdan Razor
5/5
11 мая 2018 г.
названия подобрано в точку. Я бы там жила. Такого выбора сладкого я ещё нигде не видела. Брала там пару раз на подарки изделия , и первый раз была очень удивлена тем что не только красиво но и вкусно. И домой часто что то к чаю могу взять))
5/5
6 мая 2018 г.
Хороший магазин с огромным выбором сладостей, постоянно покупаю сладости. Хороший выбор тортов, все свежее, ни разу не попадалось ничего простроченного. Ну и на подарки иногда беру что-то интересное с шоколада.
5/5
7 марта 2018 г.
Обережно дуже солодко!
Обов'язково заходьте в Солодкий рай ситими тому, що ризикуєте залишити там половину зарплатні :)
Солодкий рай має достатньо великий вибір шоколаду, цукерок, подарункових коробок, тортів. Вражає вибір авторського шоколаду ручної роботи й наявність шоколадного фонтана, дійсно крута річ. Окрім шоколаду в раю присутній великий вибір чаїв на любий смак.
Фотография к отзыву о Солодкий рай (Майстерня шоколаду). Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Солодкий рай (Майстерня шоколаду). Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Солодкий рай (Майстерня шоколаду). Автор Ilya Krivyh
5/5
15 февр. 2018 г.
Отличный магазин, идя на работу я часто захожу попить кофе с какой-то свежей выпечкой или другой любой сладостью. Иногда беру тут чай. Магазин нравится тем, что тут выбор просто огромен и ни разу не попадалось что-то прострочено. Всегда свежее и вкусное.
GoTop