Фото Шматок М'яса (ТРК Mon City)

Все фото

Про Шматок М'яса (ТРК Mon City)

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Шматок М'яса (ТРК Mon City)

1/5
27 марта 2019 г.
В суботу святкувала своє день народження в Шматок М'яса... Це просто жах!!! По-перше, шашлик трішки був підгорівший, м' ясо жорстке; по-друге, люля-кебаб був єлі теплий, ніби його приготували ще в обід, а на подачу ввечері просто розігріли, так само як і картошку по селянськи та картошку з салом на мангалі, бо вона теж була єлі тепла та твердовата. По-третє, з рибою жорстко наїб...ли(вибачте, вирвалося), замовляли сома під соусом, а підсунули іншу рибу, не одна людина це зрозуміла. Коли принесли торт, тарілки на чисті так і не змінили, поки одна з моїх подруг сама не попросила їх про це!!!! А ще хотіли здерти 100 грн за те, що нарізали мені сир, ковбасу та фрукти, які ми принесли в кафе, я таке взагалі вперше чую і бачу....!!! Єдине, що не зіпсувало мені свято, то це музика. Діджею респект, ставив таку музику, що майже не сиділи))) Та й дякую моїм гостям за чудову і теплу атмосферу, тільки завдяки їм, свято загалом пройшло добре))
3/5
14 нояб. 2017 г.
Гарне місце,заклад середнього типу. Третій поверх-банкетний зал,другий поверх ресторанного типу. Кухня досить смачна,але з меню не все є в наявності. Атмосфера приємна.
3/5
29 окт. 2017 г.
Гарно після реставрації . Смачна кухня . Але якщо приходиш з дітками то нема розваги їм . В закладі повинно бути листки для малювання і олівці ,хоть шось .
GoTop