Фото Кафе-бар Вілена

Все фото

Про Кафе-бар Вілена

Кафе-бар Вілена це затишний заклад в якому ви з легкістю зможете відпочити з близькими та друзями. В нас святкують весілля, корпоративи, дні народження, фуршети, ювілеї, випускні вечори, дні народження для дітей.
В кафе бенкетні зали на 60 та 40 чол., кабінки від 6 до 16 чоловік, бар та літня тераса до 60-ти чол..
В нас українська, європейська, страви на грилі, шашлик та інші.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Кафе-бар Вілена

5/5
9 дек. 2018 г.
Заклад цей подобається. Відвідували його кілька разів і завжди були задоволені. Власник закладу охоче спілкується з відвідувачами. Відпочивали компанії різних вікових категорій і для кожно було гарно підібране музичне оформлення. Обслуговування також гарне. Страви смачні, хоч не все вдається спробувати, а це й неможливо, бо меню різноманітне і велике. Зазвичай обов'язково замовляємо шашлик, скумбрію і картоплю з салом на мангалі - відірватись неможливо. Навіть на наступний день страви добрі(зазвичай залишається і є можливість забрати з собою).
4/5
4 марта 2018 г.
Кафе-бар "Вилена" также неплохое заведение, есть 2 зала ( маленький и большой). В Вилене я была 2 раза, гуляла свадьбу у друзей, и отмечали корпоратив, цены не плохие, танцпол не большой, обслуживание неплохое, на улице есть также отдыхающие места.
GoTop