Фото Майстриня Хімчистка

Все фото

Про Майстриня Хімчистка

Химчистка "Майстриня" предлагает:
- услуги по стирке;
- ремонту;
- химической чистке одежды и предметов быта.
Подробнее на сайте заведения.

Акции от Майстриня Хімчистка

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Майстриня Хімчистка

1/5
7 нояб. 2020 г.
Сдали на химчистку очень дорогое брендовое платье. Предварительно мы уточнили, смогут ли почистить и уверены ли они в качестве своих услуг. Естественно нас заверили, что все будет хорошо. На шелковом платье были следы от дождя, это все что требовалось убрать. В итоге вернули изделие в ужасном состоянии. Подклад провис, стёрли краску на замочке, этикетки все стерлись под 0 за одну химчистку. И самое ужасное, на подоле платье два огромных жирных пятна! Это кошмар! Не рекомендую!! Если не хотите угробить свои вещи, сюда не обращайтесь. Естественно в мастерской разводят руками, и говорят, что они не при чем. Предлагают звонить начальнику цеха.
2/5
26 сент. 2019 г.
Відмовились повернути документи на надану послугу! Чек і листок з переліком послуг був у мене. Попросили ці документи щоб глянути номер замовлення. На прохання їх повернути відмовились надати. Мотивують тим, що, оскільки вони послугу надали, то документи щодо послуги мені не потрібні. Працював з пунктом "Майстрині", що знаходиться на території Першої міської лікарні міста Біла Церква. Співробітниця називала себе Світланою! № замовлення 016609. Не агітую ЗА чи ПРОТИ. Зверніть увагу!!!
3/5
9 апр. 2019 г.
Одного разу здавала на чистку зимову курточку (пуховик), показала місця на які потрібно звернути найбільше уваги-результатом була задоволена. ПРОТЕ усі шви були білі, на що мені сказали візьміть рушника, намочіть і потріть, біле має витертись, то плями від кондиціонера, все ж таки зробіть це вдома, щоб не залишати в них на додаткове полоскання. Також всі ґудзики і замки були зашиті тканиною, розумію щоб не порвати куртку, але все ж таки потрібно було познімати. За таку ціну очікувалось більшого.
Дякуємо за ваш відгук. Вдосконалення сервісу обслуговування клієнтів для нас дуже важливо.
5/5
10 окт. 2018 г.
Зробили все професійно як і обіцяли. Пляму вивели повністю ні сліду не залишилось й пуховик не втратив свій об'єм. На місці плями ніяких слідів від тертя. Чесно кажучи були сумніви, що виведуть повністю я вважала що ледь-ледь помітний слід та й залишеться))) З роботою не затягнули виконали вчасно, що дуже зручно👍 Ціна-якісь супер тому моя оцінка 5. Надалі буду вас рекомендувати) (можливо й знижку отримаю😂😂😂)
Дякуємо Вам за довіру!
5/5
1 окт. 2018 г.
Участвовала в конкурсе ещё в прошлом году и выиграла сертификат на чистку и корзину колбасы 😊😇.
Большое вам спасибо 🙏💕 что проводите такие конкурсы. Хотела поблагодарить за покраску джинсов, все сделано качественно 🤗
Фотография к отзыву о Майстриня Хімчистка. Автор Таня Кучеренко
Фотография к отзыву о Майстриня Хімчистка. Автор Таня Кучеренко
Рады Вам помочь!
5/5
2 июня 2018 г.
молодці! Виводять всі плями і з речами поводяться обережно))
Дякуємо, за Ваш відгук.
GoTop