Фото Бирюза (Бірюза)

Все фото

Про Бирюза (Бірюза)

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Бирюза (Бірюза)

2/5
11 июля 2019 г.
Нічого хорошого сказати про цей заклад не можу.Грязно в кабінках-пил, паутини,столи грязні,скатертина пропалена.Окремий жах це туалет- там просто нереально смердить, куча не прибраних папірців,які вивалюються з мусорки. Кухня доволі не погана,але є й ніякі страви.В рахунок можуть як дописати щось лишнє, так і не додати заказану вами страву.Катастрофічно не вистачає персоналу обслуговуючого,і кожного разу це нові люди,що говорить про ''тікучку'.Офіціантів потрібно ловити по тереторії, так як немає Виклику з бесідки офіціанта.
2/5
6 июля 2019 г.
Перший раз у цьому закладі і якщо чесно не в захваті.
Орендували будиночок для святкування дня народження подруги.
Сам будинок непоганий, є телевізор але зіпсували настрій диряві скатерті які були у плямах.
Від туалету теж трошки в шоці, заклад то популярний. Але + за те що хоч прибирають там.
По їжі на смак непогана але порції маленькі, в салаті з морепродуктів були вказані креветки у меню, нарахували їх аж 2 штуки малюсенькі.
Запечені овочі це теж диво дивне. Принесли 4 гриба, 1 цілий помідор (як ділить на 7 людей ніхто не зрозумів) і пару кабачків.
В рахунок включили серветки!!! і хліб який ми не замовляли і не обговорювали його наявність на столі.
Для проведення свят не рекомендувала.
1/5
15 нояб. 2017 г.
Грязь,ужасное меню, официанты не компетентны, не рекомендовала бы никому .
1/5
14 нояб. 2017 г.
Заклад дуже популярний. Завжди багато людей,особливо літом. Є басейн,але там не дозволяють купатись. Обслуговування мені не сподобалось,персонал ніби змушений там працювать. Мінус і кухня,страви не всі смачні. Чистота лякає павуки і павутина ,потрібно позбавлятися від них. Зате порадував інтер'єр і розташувааня на березі річки Рось.
GoTop