Фото ЯВірю. IBelieve

Все фото

Про ЯВірю. IBelieve

ЯВірю – молодіжний рух з міста Біла Церква. Ми християни і любимо Бога. Це коротко, що можемо розповісти про себе. Насправді, ми веселі, дружні і відкриті люди, які полюбляють нові знайомства та враження, круто проводити час і змінюватися. Останнє полюбляємо найбільше, тому хочемо й іншим показати, що це цілком можливо.

Що ми робимо?

У рідному місті ми проводимо різноманітні молодіжні проекти, через які намагаємося показати, що можна вести абсолютно інше життя, повноцінне, щасливе і не даремне, керуючись християнськими цінностями, які записані в Біблії.

Для чого ми це робимо?

"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне." (Євангеліє від Івана 3:16)
Ось суть, чому ми це робимо. Ісус нас полюбив, пробачив все зло і подарував нове життя. Також Він полюбив і віддав своє життя саме за ТЕБЕ, щоб врятувати тебе і кожного на цій Землі від смерті.

Тому ми і створили наш молодіжний рух, щоб показати цю любов Христа, навчити інших любити так само і передавати її далі.

Видео

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о ЯВірю. IBelieve

Отзывов пока нет. Вы можете первым написать.Написать отзыв
GoTop