Фото TeleMart

Все фото

Про TeleMart

Интернет-магазин Telemart предлагает один из крупнейших в Украине ассортиментов в сфере компьютерных комплектующих, товаров для гейминга и киберспорта.
Telemart - это большая команда профессионалов: мы помогаем пользователям знакомиться с новыми трендами, подобрать качественные комплектующие и воплощать в жизнь любые идеи и проекты, связанные с компьютерами.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о TeleMart

5/5
18 марта 2019 г.
Давно хотів зібрати собі потужний комп'ютер, але постійно щось відштовхувало мене на крок назад. Цього разу я налаштувався рішуче і вирішив зібрати його по деталях. Багато читав про переваги та недоліки тих чи інших комплектуючих і перебирав безліч інтернет-магазинів де б я хотів купити деталі. Та в одних магазинах то піднімались ціни, то деталі закінчувались. Потім я передивився рейтинги магазинів і проаналізував ціни. Найкращим по всім показникам виявився інтернет-магазин Телемарт. В цьому магазині на період, коли я купував деталі майже на кожну другу деталь в мене була знижка і ціна була дешевша ніж в інших магазинах. Потім, щоб ще раз перестрахуватись, я скористався конфігуратором ПК який аналізує сумісність всіх деталей і допомагає дуже сильно, тому що наприклад той кулер який я підібрав під мій процесор не був сумісний з корпусом і це значною мірою заощадило мій час, який я б потім витратив на обмін чи заміну. Після того, як я все підібрав, я без вагань натиснув кнопку придбати й посміхнувся))) Телемарт на протязі години мені перетелефонував і ми все узгодили. Я раніше не знав про цей сайт, тому вам і розповідаю про нього. Можливо комусь він теж стане в пригоді.
Фотография к отзыву о TeleMart. Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о TeleMart. Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о TeleMart. Автор Bohdan Razor
GoTop