Фото I'm Burger

Все фото

Про I'm Burger

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о I'm Burger

5/5
5 янв. 2020 г.
До речі поки шукали цей заклад, то двічі на шляху хотіли зайти в інші місця, бо всі вже зголодніли, але ми витримали це випробовування і все-таки дістались до місця призначення. Та й добре, тому, що I'm Burger ( @imburgerkiev ) нас приємно здивував.

Заклад знаходиться на вул. Басейна 1, 3/2. Інтер'єр закладу доволі просторий та приємний. В закладі є декілька зон відпочинку включаючи настільні ігри та Sony Playstation з VR, що є приємним бонусом як для закладу який називає себе I'm Burger.

Цінова політика теж приємно здивувала. Я замовив Hot Chick і він коштував 160 UAH. Для Києва це доволі невелика ціна за такий бургер.

Персонал закладу ввічливий, але я замовив собі колу до бургера і ще одна була в комплексі, якби мені про це повідомили, я б не замовляв ще стакан. Я вважаю це мінус.

Щодо смаку бургера, то це тверда п'ятірка. Соковитий бургер, смачна котлета, соус та зелень чудово гармонують. На данний момент це мабуть один з найкращих бургерів які я їв в Києві. Картопля теж дуже приємно здивувала смаком.

Через те, що заклад добре себе зарекомендував, ми наступного разу замовляли доставку. Це і є знак якості закладу.
Фотография к отзыву о I'm Burger. Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о I'm Burger. Автор Bohdan Razor
Фотография к отзыву о I'm Burger. Автор Bohdan Razor
GoTop