Фото Столична Ювелірна Фабрика

Все фото

Про Столична Ювелірна Фабрика

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Столична Ювелірна Фабрика

5/5
17 апр. 2024 г.
Замовила сережки на сайті stolychnashop Сервіс - на найвищому рівні. Менеджер швидко зв'язався зі мною, уточнив деталі замовлення, і вже за кілька днів я отримала свої сережки. Прикраса - саме те, що я хотіла. Дякую!
5/5
10 апр. 2024 г.
Якщо не знаю, що подарувати на будь-яке свято, то йду в Столичну Ювелірну Фабрику. Тут можна знайти гарний подарунок. Прикраси від Столичної Ювелірної Фабрики завжди радують!
5/5
4 апр. 2024 г.
На подарунок чоловіку вибрала в Столичній стильний чоловічий ланцюжок із золота. Ланцюжок має дуже солідний і дорогий вигляд, чоловіку він дуже сподобався. Дякую за якісну та стильну прикрасу!
5/5
3 авг. 2023 г.
Не вперше, коли я звертаюся до мережі Столичної Ювелірної Фабрики, і щоразу я отримую професійне обслуговування. У них завжди є щось цікаве та новеньке. Персонал доброзичливий і готовий допомогти підібрати самий кращій варіант. Дякую, що робите покупки таким приємними!
GoTop