Фото Steep Coffee

Достигнут лимит загрузок фото для данной страницы. Если Вы владелец, обратите внимание на тарифные планы VIP и Премиум
Все фото

Про Steep Coffee

Если вам очень хочется кофе прямо сейчас, вам поможет кафе Steep Coffee.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Steep Coffee

2/5
20 сент. 2018 г.
Кожного дня проходила мимо і бачила вигідну пропозицію - з 6:00 до 9:00 кава+сендвіч=32грн. Сьогодні ж зранку хотіла так поснідати, а дівчинка, яка там працює сказала що ця пропозиція ЩЕ не діє... Але реклама уже точно 5 місяців там є!
1/5
17 июня 2018 г.
Розумію що "на вкус и цвет товарища нет", але приміщення здається брудним, персонал скутий та не привітний, якість не відповідає вартості, на жаль не сподобалось, бажання знову завітати поки що немає.
5/5
12 июня 2018 г.
Хороша кав'ярня, знаходиться в зручному місці, часто купую каву, дівчатка завжди гарно виглядають, посміхаються та варять смачну каву.
3/5
10 марта 2018 г.
Перший і останній раз відвідала цю кав'ярню. Замовили два латте. По перше кришечки які були на підвіконні вони були в пилюкі, трубочки також в пилі. Єдине що бариста хлопець був привітний.
К
Катерина Шуляк
10 марта 2018 г.
Не може бути пилюка, кожної години йде оновлення на барній стійці, а також після кожного гостя прибирається барна стійка.
Н
Наталья НелепответилКатерина Шуляк
18 марта 2018 г.
Девушка ми були і я дуже шкодую що ми не сфотографували це все. Але нажаль це було так. Все грязне було. Трубочки ми не брали і кришечки також, вони стоять при вході і коли відчиняються двері вся пиль летить на них. Моє відвідування кофейні вашої було останній раз.
5/5
7 янв. 2018 г.
хороше затишне місце де можна зайти взяти каву із собою, спробувала каву лате, дуже смачно, а саме що мені підняло настрій - це стаканчик, де дівчина-барист написала моє ім*я) це так мило було) і ще в якості бонуса я отримала скидочну карточку)
4/5
29 дек. 2017 г.
Нова кавьярні в нашому місці,як завжди зашла спробувати ☕. Замовила каву,отримала карточку на знижку,дрібниця але приємно. У них багато акцій я помітила,підвішенна кава +карточка і ще багато. Місце розташування зручне. Дівчина барист не встигає швидко,зробити каву,пробити на планшеті,розрахувати людину. Це все займає час,і доводеться чекати
Фотография к отзыву о Steep Coffee. Автор Таня Кучеренко
5/5
27 дек. 2017 г.
Зашел впервые в Steep Coffee попить кофе и порадовало меня кофе Американо, во вторых оказалось по цене довольно доступно и какие-то скидки. В общем приятные впечатление, кофе вкусный, цены норм.
Фотография к отзыву о Steep Coffee. Автор Алексей Бондарь
GoTop