Фото Рибацький Хутір

Все фото

Про Рибацький Хутір

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Рибацький Хутір

4/5
4 февр. 2018 г.
Чудовий заклад, дуже смачно, дуже гарно та просторно, якісно. Але є мінуси:
чекали на замовлення дуууууже довго, а обіцяли 25 хв. Ціни трохи зависокі, ну і знаходиться далеченько.
5/5
13 нояб. 2017 г.
Багато важливих сімейних подій святкували саме в Рибацькому. Кухня. Дуже смачні кулінарні рішення, презентації на високому рівні, продукти завжди свіжі, а головне - смачніше навіть ніж у мами))) Ідеальний вибір для великих банкетів. Сервіс. Дуже уважні та компетентні адміністратори, готові вислухати зауваження та піти на зустріч відвідувачу. Офіціанти уважні та старанні. Місцезнаходження та інтер'єр. Заклад тематичний, знаходиться біля водоймища, краєвид та ландшафтний дизайн крутецькі. Віддаленність від міста тільки в плюс ресторану. Плюси. Цілодобова робота ресторану, який своїм меню задовольнить вимоги будь-якого гурмана. Мінуси. Єдинний недолік, який стосується більше банкетного обслуговування, це пізній виніс страв, який заставляє гостей залишатися ситими одними холодними закусками. Вердикт. Однозначно вартий заслуги. Мій фаворит серед закладів на околиці міста!
5/5
26 окт. 2017 г.
Заклад знаходиться на трассі Київ-Одесса. Розташування не дуже зручне так як добератися машиною або таксі. Дуже смачно готують ,особливо стейк на кісточкі, всім рекомендую його спробувати ,в цілом меню дуже велике і є з чого вибрати .Дуже сподобалось обслугувування офіціанти ввічливі, допоможуть вибрати блюдо ,сподобались доміки і літня терасса понад річкою. Атмосфера закладу тихо, спокійно .
GoTop