Фото Мебітар (Мебитар)

Все фото

Про Мебітар (Мебитар)

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Мебітар (Мебитар)

5/5
15 авг. 2019 г.
Є з чого вибрати оскільки асортимент великий, ціни середні.
Що мені сподобалось так це чимало трендових моделей мебелі які реально подобаються, прям хочеться купити не дивлячись на ціну))
Раджу Мебітар оскільки є цікаві варіанти моделей й застарілого майже не має.
Фотография к отзыву о Мебітар (Мебитар). Автор Сергій С.
Фотография к отзыву о Мебітар (Мебитар). Автор Сергій С.
5/5
14 апр. 2019 г.
Обрали шафу-купе саме в Мебітарі чим і задоволені. Ціна шафи 6199грн (висота 2.4м, ширина 1.5м, глубина 0.6м, фото додав). Також нам відразу оформили картку постійного клієнта яка надає знижку 3% (186грн).
Перед вибором шафи обїздили декілька мебельних магазинів в Білій Церкві й навіть побували на мебельній фабриці Веста (на фабриці ціни нижчі але послуг зі збирання мебелі вони не надають, що є мінусом).
Зробивши свій вибір в користь Мебітара ми внесли передплату 2000грн. Доставили вчасно, зібрали приблизно за 1-1.5 години. Купуючи мебель будьте готові заплатити за доставку 15 грн/км, підйом (300грн) та монтаж приблизно 365грн. Приблизно ще 1000грн зверху:)
Шафою-купе дуже задоволені, виглядає стильно та сучасно недоліків майже не має.
З мінусів це постійно різні суми які нам оголошували за монтаж, доставку та підйом та надщербина біля саморіза і завчасно просверлені отвори для шухляд напевно, а ми брали без шухляд. А так все супер:) З плюсів це швидкість, якість, пунктуальність та картка постійного клієнта "Комфортна картка" яка надає знижку 3% не тільки для Мебітара а й для цілої мережі магазинів: Комфорт сіті, Євро дім, Твоє світло, Кенгуру, Вікна мебітар, Ceresit-Pro, Сухі будівельні суміші.
Рекомендую Меблі Мебітар в Білій Церкві.
Фотография к отзыву о Мебітар (Мебитар). Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Мебітар (Мебитар). Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Мебітар (Мебитар). Автор Ilya Krivyh
GoTop