Фото Мао (Mao)

Все фото

Про Мао (Mao)

Мао (Mao) - это суши бар, специализируется на приготовлении суши.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Мао (Mao)

5/5
17 авг. 2019 г.
Це не найкращі суші в Білій Церкві але смачні і приготування швидке. Правильно зварений рис, смачний вугор та червона риба, чудовий на смак сир філадельфія який я обожнюю.
Приготували швидко, замовляли три сети і салат. (обіцяли 15хв. виконали замовлення швидше) Зробивши покупки в Новусі і повернувшись нас вже чекало наше замовлення.
Сети смачні але сет з беконом не дуже смачно виглядав (на фото видно) Всього було вдосталь а саме васабі, імбиря і соєвого соуса.
Місця зручні але невеличкі я вважаю що може поміститись компанія з 8 чоловік, якщо здвинути столи і взяти сусідні стільці :) В цьому Мао на Леваневського напевно більше заказів на суші з собою.
Меню не маленьке, вибір блюд пристойний, ціни адекватні.
Не зрозумів в чому прикол коли замовили сет суш круглих, а принесли в формі квадрата. Ми їх і замовляли бо вони круглі були так сказати хотіли відчути різницю:)
Вцілому сподобалось і я готовий повернутись ще або замовити з собою. Тому я рекомендую суші Mao в Білій Церкві на Леваневського.
Фотография к отзыву о Мао (Mao). Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Мао (Mao). Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Мао (Mao). Автор Ilya Krivyh
1/5
8 мая 2019 г.
Не знаю з яких пір але до складу ролів тепер входять чорні волоси,персонал жахливий неакуратний,невже не можна сховати свої розхристані чорні патли..бридота(заклад у новусі)
5/5
20 апр. 2018 г.
Весьма уютная обстановка, в которой приятно посидеть с друзьями. Суши тоже неплохие :)
GoTop