Фото Кофейный вагончик

Все фото

Про Кофейный вагончик

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Кофейный вагончик

2/5
9 авг. 2019 г.
Проходили якось з чоловіком крізь дане кафе, а так як була неймовірна спека, вирішили зайти відпочити, випити чогось холодного. Перше, що неприємно вразило - мало місця в середині. Вибір холодних напоїв, теж був такий невеликий як і кафе, або лимонад, або молочний коктель. В меню цих напоїв не було відповідно і ціни ми дізнались від дівчинки яка нас обслуговувала. І це при тому, що на вході писали, що в них великий вибір мохіто та коктелів, але інгредієнтів просто не було, відповідно приготувати нам їх не змогли. Тому мусили замовляти, що було. Лимонад дійсно був смачний але порція виявилась дуже маленькою, в бумажному стаканчику і зовсім не холодний, хоча дівчина дістала при нас його з холодильника. А коктель був занадто солодкий, та багато піни. До цього ми купували і лимонад, і коктелі в центрі, і там і ціна була набагато нижча, і на смак було набагато смачніше. Вдруге ми вже точно туди не підемо.
5/5
11 дек. 2017 г.
Отличное, место, я бы сказала по домашнему, тепло и вид отличный, посидеть попить вкусное кофе и тортики.
5/5
27 нояб. 2017 г.
Невеличке затишне місце, де можна спокійно поспілкуватись з друзями та випити смачної кави . Мені подобається.
(p.s. ще тут непогані хот-доги)
4/5
24 окт. 2017 г.
Кава смачна,тістечка свіжі. Дуже подобається інтер'єр. Кавьярня дуже маленька,манюсінька. Хотілось,щоб площа була більшею.
GoTop