Фото Кофейня Aroma Kava (Арома Кава)

Все фото

Про Кофейня Aroma Kava (Арома Кава)

Описания о компании пока нет. Если у вас есть информация о данном месте или вы являетесь представителем этой компании, воспользуйтесь функцией исправить неточность.
Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Кофейня Aroma Kava (Арома Кава)

2/5
9 авг. 2019 г.
Я довго очікувала відкриття Ароми саме по даній адресі, але дуже розчарувалась коли завітала туди. Замовила маленьке капучіно та бутерброди. Все було смачно, але каву мені зробили середню. Я списала це на загруженість працівників, бо був саме ранок і багато людей. Але коли прийшла повторно історія повторилась. Також неприємно вразив той факт, що коли ти хочеш посидіти в кафе і насолодитись кавою мусиш слухати голосні розповіді працівників про те як вони провели вихідні. Я розумію що місця не багато, але я відвідувала інші заклади ароми де так само мало місця, але при цьому працівники говорили не голосно і це не заважало.
5/5
28 июня 2019 г.
Стандартна аромовська кавярня де норм кава та тістечка. Персонал вічливий і як завжди все уточнюють))) Правда місця малувато.
Фотография к отзыву о Кофейня Aroma Kava (Арома Кава). Автор Сергій С.
5/5
18 марта 2019 г.
Завітавши цього разу до кав'ярні Aroma Kava я вирішив протестувати їх так звану Aroma Arabica Special. Замовив я середній стакан cappuccino з цією ж спеціальною арабікою. Ну по першому враженню, кава смачна, з кислинкою, не надто міцна, має свій не надто унікальний смак, але це не Wow. Чи став би я наступного разу переплачувати за Arabica Special, мабуть, ні. Щодо Aroma Kava яка знаходиться на зупинці Площа Волі. Приємний чистий заклад, з привітним персоналом. Барист трішки пояснив, про Arabica Special, тому поставлю закладу п'ятірку.
Фотография к отзыву о Кофейня Aroma Kava (Арома Кава). Автор Bohdan Razor
5/5
14 марта 2019 г.
Маленькая кофейня в стиле Арома. Кофе как кофе, персонал внимательный и вежливый.
Подойдет для недолгой встречи и то если места будут их там 4:)
Фотография к отзыву о Кофейня Aroma Kava (Арома Кава). Автор Яна Кo
5/5
5 марта 2019 г.
Нова Арома кава на зупинці Соборна. Все нове та блискуче, затишно й тепло, здоровенні панорамні вікна з яких спостерігається жвава метушня на зупинках.
Кава в кавярні як завжди смачна, персонал уважний та привітний.
Єдиний мінус це підставка для ніг в формі труби її занадто близько прикріпили до стіни й ноги не вміщаються, виходить тільки носками стаєш. Якось так з моїм 45 :)
Рекомендую Арома кава на Князя Володимира 11.
Фотография к отзыву о Кофейня Aroma Kava (Арома Кава). Автор Ilya Krivyh
Фотография к отзыву о Кофейня Aroma Kava (Арома Кава). Автор Ilya Krivyh
GoTop