Фото Автошкола ПП Автогид

Достигнут лимит загрузок фото для данной страницы. Если Вы владелец, обратите внимание на тарифные планы VIP и Премиум
Все фото

Про Автошкола ПП Автогид

Автошкола «Автогид» в г. Белая Церковь (Сквира) предлагает услуги по профессиональному обучению навыкам вождения и подготовке к сдаче экзаменов для получения водительских прав. С учениками проводятся теоретические и практические занятия, также есть курсы повышения собственной квалификации.

В «Автогид» к каждому из учеников гарантирован индивидуальный подход, что позволит подобрать удобный график занятий и посещения автошколы. С нашей помощью Вы выучите правила дорожного движения и будете уверенно чувствовать себя на дороге. Для практических уроков вождения использованы современные автомобили «Ланос», "Рено Логан", "Рено Меган", "Опель", уроки проводят квалифицированные инструктора. Есть уроки повышения квалификации подходящие для новичков и профессионалов. Наша автошкола в г. Белая Церковь и г. Сквира предлагает полноценную обучающую программу, способную сделать из Вас профессионального водителя.

Авторизуйтесь, чтобы похвалить компанию или оставить обоснованную критику.
Или войдите с помощью соц сетей

Отзывы о Автошкола ПП Автогид

5/5
16 дек. 2023 г.
Хочу подякувати автошколі "Автогід" за якісне навчання та гарну атмосферу.
Всі екзамени здала з першого разу, завдяки висококваліфікованим спеціалістам, які працюють в ній.
Дуже сподобались теоретичні заняття під керівництвом Миколи Миколайовича, в нього
цікава і професійна подача матеріалу. Мені дуже пощастило з інструктором Вадимом Олександровичом. Він спеціаліст своєї справи. Дуже дякую, йому за терпіння, за класні практичні заняття якими він ділиться. Він спокійно, уміло допомагає отримати знання і почуватись впевнено за кермом. Завдяки йому, я поборола свій страх керувати автомобілем в місті при інтенсивному русі. Якщо Ви, вибираєте школу для водіння, рекомендую тільки ,,Автогід".
І просіть, щоб Вам поставили інструктора Вадима Олександровича. Тоді Ви точно здасте іспит з першого разу і будете класним водієм.
В моїй групі, що він учив, усі здали з першого разу.
Всім удачі.
5/5
7 нояб. 2023 г.
Якщо бажаєте навчитись водити авто, то Вам однозначно необхідно прийти у цю автошколу!
Я обрала її по рекомендації знайомої, та, на той час, учениці автошколи….і жодного разу не пошкодувала.
Велика ПОДЯКА, моєму інструктору із практичного водіння Вадиму Олександровичу. Це професіонал своєї справи та МЕГА ПОЗИТИВНА ЛЮДИНА!!! Невимушено, легко, доступно, а головне завжди із почуттям гумору він навчав та пояснював усі деталі керування авто. Він терпляче описував кожен маневр, вчив бути уважною, читати дорожню обстановку та прораховувати свої дії наперед. Вадим Олександрович має великий досвід і вміє передати знання учням, до кожного знайде свій підхід. Він щиро вболівав за мої вміння і навички та вірив у мене і мій результат, інколи, навіть більше аніж я сама. Щиро вдячна Вам за вашу працю.
5/5
16 марта 2023 г.
Величезне щире дякую за ваш професіоналізм! Директор- дуже привітна,чудова , приємна людина,якій не байдужа доля автошколи ,репутація закладу і знання учнів. За теорію- низький уклін Миколі Миколайовичу! Позитивно , точно, цікаво, з усіма тонкощами я отримала знання по теорії. Це були заняття,на які хотілось бігти знову і знову! Ви- молодець! Педагог від Бога!
Віталій Віталійович, у мене просто немає слів, які б передали все моє захоплення Вашою роботою... Ви навчили всього! Моя впевненість, мої вміння, мої знання, мої навики в різних ситуаціях - уклінно дякую! Коли я чую, як деякі проходили практичні заняття в інших закладах ,я розумію, що Ви варті величезної подяки! З Вами стати впевненим ,розумним, толковим водієм не може стати лише той, хто сам того не хоче. Ваша підтримка безцінна! ІНСТРУКТОР з великої букви ! Дуже рада, що практичні заняття проходили саме з Вами! Дякую безмежно!!! Пишаюсь !
Оксана Миколаївна- ну,зірка, що сказати ) допоможе у всіх запитаннях)
Рекомендую і безмежно дякую. Згадуватиму з вдячністю. Успіхів і процвітання!
1/5
14 янв. 2023 г.
Мій чесний відгук, бо більшість проплачені. 1) Дорого 2) Попався вкрай неадекватний інструктор Лобко С. М. 3) Директору все-рівно на ваші звернення. Не надає якісні послуги, так що б можна було здати самому, все орієнтовано на додаткові витрати.
5/5
13 февр. 2020 г.
Найкраща автошкола!Анатолій Олександрович, Ви зібрали команду професіоналів!Микола Миколайович, Ваші заняття проходили легко і доступно кожному,і їх зовсім не хотілось пропускати!Віталій Віталійович , Ваші " тонкощі " водіння знає не кожен досвідчений водій! Навчитись не зміг тільки той, хто цього не хотів. Оксана Миколаївна, Ви " лице " автошколи, зустрічали завжди привітно і з посмішкою! Тому,хто ще вагається при виборі автошколи...Якщо автошкола, то тільки "Автогід "!
М
Як сам себе не похвалиш...
5/5
27 сент. 2018 г.
"Автогід" найкраща автошкола в нашому місті.
В колективі панує дружня атмосфера, а всі викладачі та інструктори профессіонали, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня.
Програма навчання насичена і цікава. Завдяки Мазуруку Анатолію Олександровичу вчити правила дорожнього руху виявилося не складно.
Що стосується практики, то інструктори терпляче відпрацьовують з учнями всі маневри та пояснюють всі тонкощі кермування, прокладаючи маршрути по всьому місту.
Особливий респект Боговику Віктору Петровичу за його терпіння, бо не все в мене виходило з першого разу (а іноді навіть з другого чи третього...).
Я закінчила школу і здала екзамени з першої спроби, хоча прийшла навчатись взагалі без досвіду кермування.
Тому якщо Вам потрібні знання, то можете не сумніватись і впевнено обирати "Автогід".
GoTop